Tegoroczne French Open już za nami, możemy więc myśleć już o kolejnym turnieju, tym cieszącym się największym prestiżem spośród wszystkich: The Championships. To właśnie Wimbledon w formacie debli ze zmiennym partnerem jest tym najbliższym turniejem, na który serdecznie zapraszają TKS Budowlani oraz Sport Parkiem Budowlani. Będzie to ósma już edycja turnieju, którego motywem jest londyński szlem. Pragniemy przypomnieć o obowiązującym podczas tych zawodów dress codzie i tym samym zachęcamy wszystkich uczestników, by wystąpili w białych strojach.

Klubowy Wimbledon 2021 rozegrany zostanie w sobotę, 26 czerwca, na kortach przy al. Sportowej 1 w Parku Śląskim. Od 12.30 prowadzona będzie weryfikacja zawodników, gry zaś rozpoczną się o 13.00. Turniej składał się będzie z czterech podstawowych rund, przed każdą z których przeprowadzone będzie losowanie partnerów i meczów. Dla chętnych przewiduje się także rundy dodatkowe.

Zgłoszeń dokonywać można przez profil TKS Budowlani na Facebooku, telefonicznie – pod numerem 792 323 713, poprzez e-mail (tksbudowlani1@gmail.com) albo za pośrednictwem Sport Parku Budowlani (tel. 734 104 599, e-mail: recepcja@sportparkbudowlani.pl). Otwarta jest również lista zgłoszeń w serwisie ATŚ. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału.