„Wrócić znaczy zwyciężyć” – nieprzypadkowo właśnie takie hasło wybrała hiszpańska La Liga, by towarzyszyło piłkarzom i kibicom jako motto wznowienia rozgrywek piłkarskich po wielotygodniowej spowodowanej pandemią przerwie – motto o tyle trafne, że odnoszące się do wszystkich w zasadzie dziedzin życia, które, po całkowitym niemal wstrzymaniu, powoli i ostrożnie przywracane są do działania.

Zatem, choć tematyka naszego ubiegłotygodniowego turnieju była zdecydowanie brytyjska, a nie iberyjska, to wspomniane hasło hiszpańskiej La Ligi dobrze wpisuje się w kontekst również i naszych rozgrywek: najważniejsze, że wróciliśmy. A powrót ten był dość spektakularny, bowiem w tegorocznym klubowym Wimbledonie wzięło udział aż 46 osób.

Podobnie jak w przypadku kilku wcześniejszych turniejów, wszyscy zawodnicy zagrali wspólnie, w jednej grupie. Najlepszy tego dnia okazał się Zbyszek, zdobywszy komplet 12 punktów. Podium uzupełnili Marzena i Kryspin, którzy z dorobkiem 11 oczek zajęli ex aequo drugie miejsce. Wszystkim uczestnikom w równym stopniu gratulujemy – powrotu do gry i występu w turnieju. Gratulujemy i dziękujemy zarazem.

TKS Budowlani serdecznie dziękuje także Sport Parkowi Budowlani za współpracę w zakresie organizacyjnym. Zdjęcia przeglądnąć można w galerii. Kolejny tematyczny turniej deblowy z pewnością wkrótce zapowiemy, a tymczasem życzymy wszystkim zdrowia, dobrej formy i świetnych meczów tenisa.