Zaledwie zakończył się etap francuski tegorocznego cyklu deblowych turniejów tematycznych, a już myślami możemy kierować się w stronę londyńskiej dzielnicy SW19 i tamtejszego All England Lawn Tennis and Croquet Club, bowiem to właśnie rozgrywane tam słynne The Championships są motywem turnieju, który za niespełna dwa tygodnie odbędzie się na kortach przy al. Sportowej 1 w Parku Śląskim. Mowa oczywiście o Wimbledonie w formacie debla ze zmiennym partnerem, na który z wielką przyjemnością zapraszają TKS Budowlani wraz ze Sport Parkiem Budowlani. Będzie to piąta edycja tego prestiżowego turnieju rozgrywana na parkowych kortach. Przypominamy zarazem o obowiązującym podczas tej imprezy dress codzie – wszyscy uczestnicy proszeni są o wystąpienie w białych strojach.

Wimbledon 2018 rozegrany zostanie w sobotę, 23 czerwca. Od 11.30 trwać będzie weryfikacja zawodników, gry zaś rozpoczną się o 12.00. Turniej składał się będzie z czterech podstawowych rund w systemie szwajcarskim. Dla chętnych przewiduje się także rundy dodatkowe.

Wpisowe w wysokości 45 zł obejmuje, oprócz udziału w turnieju, także poczęstunek. Zgłoszeń dokonywać można przez profil TKS Budowlani na Facebooku, pod numerem telefonu 792 323 713, poprzez e-mail (tksbudowlani1@gmail.com) albo za pośrednictwem Sport Parku Budowlani (tel. 734 104 599, e-mail: recepcja@sportparkbudowlani.pl). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.