W zaproszeniu na turniej sylwestrowy pisaliśmy, że będzie to pierwszy w historii TKS Budowlani turniej organizowany w ostatnim dniu roku kalendarzowego – a więc wydarzenie absolutnie wyjątkowe, bez precedensu. Można zatem było oczekiwać czegoś niezwykłego, nadzwyczajnego, specjalnego. Ten wieczór jednak przerósł wszelkie oczekiwania.

Bardzo imponująca była frekwencja. Choć jeszcze na cztery dni przed sylwestrem na liście uczestników widniały 22 nazwiska, to ostatecznie w turnieju zagrały aż 33 osoby. Atmosfera tego wieczoru była wyjątkowa; wyczuwalne było owo szczególne wyczekiwanie nadejścia nowego roku i towarzyszące mu delikatne napięcie, niejako podkreślające swoistą podniosłość tej chwili. Przed północą część zawodników zamieniła stroje sportowe na wieczorowe kreacje, inni z kolei, po noworocznym toaście, rozgrywali kolejne mecze już w 2020 roku. Uroczysty charakter turnieju bynajmniej nie wpłynął negatywnie na poziom rywalizacji – ta jak zawsze była zacięta i wyrównana, o czym świadczyć może choćby spora liczba spotkań zakończonych super tie-breakami – było ich dziewięć. Tym razem wszyscy zawodnicy zagrali w jednej grupie. Pierwsze miejsce, z 11 punktami, zajęła Beata, zaś na drugim stopniu podium turniejowe zmagania ukończyła Agnieszka, zgromadziwszy punktów 10. Z kolei miejsce trzecie zajęło ex aequo aż sześcioro zawodników; byli to Sebastian, Krzysztof, Krystyna, Zbyszek, Bożena i Karol. Wszyscy oni zdobyli po 9 punktów.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zawodnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w tym wyjątkowym turnieju. Zdjęcia zobaczyć można w galerii. TKS Budowlani kieruje szczególne wyrazy podziękowania w stronę Sport Parku Budowlani za współpracę w organizacji turnieju. Zaś pierwszy deblowy turniej tematyczny w nowym roku odbędzie się raptem za kilka tygodni – w połowie lutego. Wszystkich serdecznie nań zapraszamy, życząc przy tym szczęśliwego i sportowego nowego roku.