TKS Budowlani wraz ze Sport Parkiem Budowlani bardzo gorąco zapraszają na kolejny już tego lata tematyczny turniej deblowy ze zmiennym partnerem: Tennis & Deep Chillout Event 2020. Wydarzenie to doskonale wpisuje się w klimat wakacyjnego luzu i relaksu, bowiem motywem tego turnieju jest letni chillout w synergicznym połączeniu z tenisem. A jak wiadomo, synergia dwu elementów jest czymś więcej niż tylko sumą składników, i tak też z pewnością będzie w tym przypadku.

Chilloutowy turniej deblowy odbędzie się w sobotę, 15 sierpnia, na kortach przy al. Sportowej 1 w Parku Śląskim. Będzie to zarazem turniej jubileuszowy z okazji 45-lecia Tenisowego Klubu Sportowego Budowlani.

Weryfikację zawodników rozpoczniemy o 11.30, mecze zaś o 12.00. Turniej składał się będzie z czterech podstawowych rund w systemie szwajcarskim. Chętni do dalszej gry będą mieli, rzecz jasna, możliwość wzięcia udziału w rundach dodatkowych.

Zgłoszeń do chilloutowego turnieju dokonywać można przez profil TKS Budowlani na Facebooku, pod numerem telefonu 792 323 713, poprzez e-mail (tksbudowlani1@gmail.com) albo za pośrednictwem Sport Parku Budowlani (tel. 734 104 599, e-mail: recepcja@sportparkbudowlani.pl). Od poniedziałku, 10 sierpnia, otwarta będzie także lista zgłoszeń w serwisie ATŚ. Zapraszamy do tenisowego chillowania.