TKS Budowlani oraz Sport Park Budowlani zapraszają̨ na pierwszy w sezonie 2019 wielkoszlemowy turniej deblowy ze zmiennym partnerem – Roland Garros. Szósta już edycja tej prestiżowej imprezy odbędzie się w sobotę, 18 maja, na kortach przy al. Sportowej 1 w Parku Śląskim. Będą to także drugie, a zarazem ostatnie, zawody etapu francuskiego w tegorocznym cyklu klubowych turniejów tematycznych. 

Z motywem turnieju ściśle wiążą się jego barwy; bardzo zachęcamy wszystkich uczestników, by ich stroje miały elementy w kolorach pomarańczowym, zielonym lub białym. Alternatywnym i równie dobrym wyborem będzie strój w stylu francuskim.

Turniej rozpocznie się o 12.30 weryfikacją zawodników. Początek gier wyznaczono na 13.00. Rozegrane zostaną̨ cztery rundy w systemie szwajcarskim – przed każdą̨ z nich nastąpi losowanie partnerów i przeciwników. Chętni do dalszej gry będą mogli wziąć udział w rundach dodatkowych.

Zgłoszeń do turnieju dokonywać można przez profil TKS Budowlani w serwisie Facebook, pod numerem tel. 792 323 713, drogą mailową (tksbudowlani1@gmail.com) bądź też  za pośrednictwem Sport Parku Budowlani (tel. 734 104 599, e-mail: recepcja@sportparkbudowlani.pl). W poniedziałek, 13 maja, otwarta zostanie także lista zgłoszeń w serwisie ATŚ ). Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w pierwszym w tym roku deblowym turnieju tematycznym, który rozegrany zostanie na kortach otwartych.