Maj już w pełni, a to oznacza, że przed nami drugi w sezonie 2018 wielkoszlemowy turniej deblowy ze zmiennym partnerem – Roland Garros, na który serdecznie zapraszają TKS Budowlani oraz Sport Park Budowlani. Będzie to piąta edycja turnieju, którego motywem jest rozgrywane na przełomie maja i czerwca w Paryżu French Open. Bardzo zachęcamy, by zawodnicy wystąpili w strojach o charakterystycznych dla tego turnieju barwach: zieleni, pomarańczu lub bieli. Zawody te będą zarazem swoistym podsumowaniem etapu francuskiego w tegorocznym cyklu deblowych turniejów tematycznych.

Tegoroczny Roland Garros odbędzie się w sobotę, 26 maja, na kortach przy al. Sportowej 1 w Parku Śląskim. Weryfikacja zawodników rozpocznie się o 11.30, zaś początek gier wyznaczony został na 12.00. Rozegrane zostaną cztery podstawowe rundy w systemie szwajcarskim. Dla chętnych przewiduje się także rundy dodatkowe.

Zgłoszeń dokonywać można przez facebookowy profil TKS Budowlani, telefonicznie – pod numerem 792 323 713, poprzez e-mail (tksbudowlani1@gmail.com) bądź też za pośrednictwem Sport Parku Budowlani (tel. 734 104 599, e-mail: recepcja@sportparkbudowlani.pl). Zatem, do zobaczenia – à tantôt!