Tegoroczny turniej walentynkowy był absolutnie rekordowy pod względem frekwencji. Wzięło w nim udział 37 osób. Wspaniałą wiadomością był powrót do turniejowej rywalizacji Oli, dla której był to pierwszy występ w klubowym turnieju deblowym odkąd niemal rok temu doznała ciężkiej kontuzji kolana. Ciężka, cierpliwa praca podczas rehabilitacji, nieustępliwość w dążeniu do celu i wytrwałość pozwoliły Oli wrócić na kort. To nigdy nie jest łatwe, a nie zawsze nawet jest możliwe, dlatego tym bardziej cieszymy się, że Ola odzyskuje formę i życzymy jej fantastycznego sezonu.

I to właśnie Ola, wspólnie ze Zbyszkiem, zajęła pierwsze miejsce w walentynkowym turnieju. Zgromadzili oni po 12 punktów. Z kolei na miejscu trzecim zawody ukończyli Elżbieta, Krystian i Bogdan, zebrawszy po 10 punktów. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach. Zdjęcia przeglądnąć można w galerii.

TKS Budowlani przekazuje serdeczne podziękowania Sport Parkowi Budowlani za współpracę w organizacji turnieju. W szczególności dziękujemy koleżankom z recepcji Sport Parku za przygotowanie poczty walentynkowej. Zaś na kolejny klubowy turniej deblowy zaprosimy pod koniec kwietnia. Przy odrobinie szczęścia zagramy już wtedy na kortach zewnętrznych.