Tegoroczne klubowe US Open zaskoczyło nas nie tylko piękną i bardzo przyjemną do gry w tenisa pogodą, ale także rekordową w tym sezonie frekwencją wśród zawodników – zagrały w nim bowiem łącznie aż 53 osoby. Nie było za to żadnego zaskoczenia, jeśli chodzi o formę i zaangażowanie grających oraz oprawę muzyczną. Te niezmiennie były na najwyższym poziomie.

Pierwsze miejsce w sobotnich rozgrywkach zajął – i tu kolejne małe zaskoczenie – Marek Ż., zdobywszy aż 15 (sic!) punktów (od razu wyjaśnimy – zagrał w dwu rundach dodatkowych; cóż za forma!). Na miejscu drugim, z dorobkiem 11 oczek, uplasował się Marek P., jeden z sobotnich debiutantów w cyklu deblowych turniejów tematycznych. Na najniższym zaś stopniu podium znalazła się Ludmiła, zebrawszy punktów 10. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom (ale laureatom w szczególności, trzeba ich przecież odpowiednio uhonorować).

TKS Budowlani przekazuje przy tym podziękowania Sport Parkowi Budowlani za współpracę w zakresie organizacyjnym. Chcielibyśmy także bardzo podziękować Szymonowi za podjęcie się obowiązków związanych z zapisem przebiegu turnieju (a więc rozgrywanych meczów i wyników) w systemie ATŚ. Zachęcamy też do przeglądnięcia zdjęć w galerii.

Swoją drogą, w tym postawionym na głowie sezonie 2020 właśnie rozpoczęły się eliminacje do French Open. U nas wszakże takich niespodzianek nie będzie; będzie za to turniej halloweenowy, jak zazwyczaj, w ostatniej dekadzie października. A czy zagramy w hali, czy jeszcze na kortach zewnętrznych – to się okaże. Pożegnaliśmy lato, ale nie jest przecież powiedziane, że rozpoczynająca się w tym tygodniu jesień nie może przynieść nam równie ładnej aury, jak ta, którą uraczyła nas ostatnia sobota lata. Tego więc – oraz, oczywiście, jak najlepszej formy – wszystkim życzymy.