Wrzesień powoli dobiega już końca, czas więc, by – chcąc nie chcąc – pożegnać odchodzące powoli lato i kończący się wraz z nim letni sezon 2019 na kortach przy Alei Sportowej 1 w Parku Śląskim. Z tej okazji TKS Budowlani i Sport Park Budowlani bardzo serdecznie zaprasza na podsumowujący ten sezon turniej deblowy ze zmiennym partnerem, który odbędzie się w sobotę, 28 września.

Ze względu na zapadający coraz wcześniej zmrok, zawody rozpoczną się wcześniej niż zazwyczaj. Weryfikacja uczestników prowadzona będzie od 11.30, a początek gier ustalony został na 12.00. Rozegrane zostaną cztery rundy, przed każdą z których nastąpi losowanie partnerów i przeciwników. W ramach turnieju będzie miało miejsce również oficjalne zakończenie tegorocznej letniej ligi Sport Parku Budowlani.

Wpisowe to 45 złotych (z wyjątkiem uczestników wspomnianej ligi, którzy z wpisowego są zwolnieni). Zgłoszeń dokonywać można przez profil TKS Budowlani na Facebooku, pod numerem tel. 792 323 713, drogą mailową (tksbudowlani1@gmail.com) bądź też za pośrednictwem Sport Parku Budowlani (tel. 734 104 599, e-mail: recepcja@sportparkbudowlani.pl). W poniedziałek, 23 września, otwarta zostanie także lista zgłoszeń w serwisie ATŚ. Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału.