W pierwszą sobotę adwentu rozegraliśmy deblowy turniej mikołajkowy, który stał się w ostatnich latach formą tradycyjnego przedświątecznego klubowego spotkania. Spotkania, którego nastrój zawsze jest szczególnie przyjemny, kiedy to, pomimo chłodu na zewnątrz, atmosfera wśród uczestników jest bardzo ciepła, a gwiazdkowy wystrój klubowej kawiarenki wspaniale komponuje się z dobiegającymi z głośników melodiami ulubionych świątecznych piosenek.

Gra w tenisa w takim otoczeniu jest ogromną przyjemnością, co z pewnością potwierdzić mogą 23 osoby, które wzięły udział w mikołajkowej rywalizacji sportowej. Tym razem wszyscy zagrali w jednej grupie, a mecze, jak zazwyczaj, były wyrównane. Pierwsze miejsce zajął Adrian Bogacz, zdobywszy 11 punktów, z kolei drugą lokatą podzieliło się aż troje zawodników – Sonia, Wiesław i Kazimierz, którzy zdobyli po 9 punktów. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim zaś dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy do galerii, gdzie przeglądnąć można zdjęcia z mikołajkowych zmagań (widoczne zresztą także poniżej).

TKS Budowlani chciałby bardzo podziękować Sport Parkowi Budowlani za współpracę w organizacji turnieju, w szczególności za piękne przystrojenie kawiarenki, bez którego atmosfera nie byłaby prawdziwie świąteczna. Turniej mikołajkowy był zarazem ostatnim w dobiegającym końca 2018 roku klubowym turniejem tematycznym. W tym miejscu TKS Budowlani pragnie złożyć wszystkim serdeczne życzenia wesołych i zdrowych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w nowym roku, sukcesów na każdym polu, w szczególności tenisowym.

***

Miko_36