Turniejem Monte-Carlo Masters 2019 rozpoczęliśmy kolejny sezon deblowych turniejów tematycznych. Choć jeszcze tego samego dnia w południe niewiele wskazywało na to, że zawody będą udane – zamiast słonecznej, wiosennej aury uczestników przywitały chmury, wiatr i temperatura co najwyżej przedwiosenna, przekreślając wszelkie szanse gry na kortach otwartych – to jednak dobra dyspozycja zawodników, a przede wszystkim ich znakomite nastawienie i ochota do gry sprawiły, że turniej ułożył się bardzo pozytywnie. Nikt nie mógł narzekać na mało intensywną grę czy nieciekawe mecze. Nowy sezon klubowych turniejów deblowych rozpoczął się od mocnego uderzenia.

Frekwencja wśród uczestników była imponująco wysoka. W obu grupach zagrały łącznie 33 osoby. W grupie A najlepszy okazał się Marcin, który w swoim pierwszym występie po dość długim rozbracie z klubowymi turniejami zdobył komplet punktów. Drugi z dziesięcioma punktami był Darek, a trzecie miejsce wywalczyła Ola, zebrawszy punktów dziewięć. W grupie B z kolei zwyciężył, zebrawszy jedenaście punktów, Franciszek, a na drugim miejscu sklasyfikowani zostali ex aequo Agnieszka i Marcin, którzy po czterech meczach mieli na swoim koncie po dziewięć punktów. Zdjęcia z wydarzenia zobaczyć można w galerii.

TKS Budowlani pragnie złożyć serdeczne podziękowania Sport Parkowi Budowlani za współpracę w organizacji turnieju, w szczególności za przygotowanie poczęstunku dla zawodników w formie degustacji pizzy oraz grilla. Uczestnikom dziękujemy za udział w rywalizacji i wspaniałą jak zawsze postawę. Zwycięzcom gratulujemy świetnych rezultatów, zaś wszystkich zapraszamy na kolejny z cyklu klubowych turniejów tematycznych – już w maju rozegramy finałowy turniej etapu francuskiego sezonu 2019 – Roland Garros.