W ubiegłą sobotę rozegraliśmy jeszcze jeden krótki turniej deblowy ze zmiennym partnerem. Dopisało wszystko: począwszy od pogody poprzez frekwencję (zagrało 16 osób), a na świetnych humorach skończywszy.

Sobotnie granie po raz kolejny było bardzo ciekawe pod względem muzycznym. Niezmiennie przeważały utwory z lat 80. ubiegłego stulecia, jednak tym razem usłyszeć można było wiele piosenek, które bądź to nie pojawiały się w oprawach muzycznych wcześniejszych turniejów, bądź pojawiały się rzadko. Nie zabrakło także italo dicso czy latino. Ale przecież podczas turniejów organizowanych przez TKS Budowlani bezkompromisowo dobra muzyka jest gwarantowana. Zdjęcia z sobotniej roz(g)rywki zobaczyć można w galerii.

Choć sezon letni dobiega powoli końca, to wcale nie jest powiedziane, że sobotni krótki turniej był ostatnim rozegranym w tym roku na kortach zewnętrznych. Wszystko zależeć będzie od tego, co zafunduje nam aura w nadchodzących tygodniach. Póki co zapraszamy więc po prostu na turniej deblowy z okazji zakończenia sezonu 2019, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 28 września. Startujemy już o 12.00. Do zobaczenia.