„Krok po kroku, krok po kroczku, najpiękniejsze w całym roczku – idą Święta!” – od niemal dwudziestu lat śpiewają, w grudniu, co roku w nieco zmienionej i odświeżonej wersji, redaktorzy radiowej Trójki. I, zgodnie ze słowami tej piosenki, sobotnim mikołajkowo-świątecznym turniejem deblowym uczyniliśmy właśnie kolejny krok w stronę tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Nie ulega wątpliwości, że to owa bezpośrednia bliskość Świąt czyni ten turniej wyjątkowym. Nie inaczej też było w tym roku.

Przedświąteczna atmosfera wyczuwalna była od samego początku turnieju. Klubową restaurację rozświetlał blask choinkowych światełek, z głośników dobiegały znane i lubiane świąteczne piosenki, a zapach korzennych przypraw i grzanego wina zaostrzał apetyty na sportową rywalizację. A ta, jak zawsze, była zacięta i wyrównana. W turnieju zagrało łącznie 29 osób. Zanim jednak rozgrywki dobiegły końca, parkowe korty odwiedził Święty Mikołaj ze sporą ilością prezentów, sprawiając ogromną radość zwłaszcza najmłodszym gościom.

Co zaś tyczy się wyników sportowych, to pierwsze miejsce w grupie A zajęli ex aequo Agnieszka i Tomasz, zdobywszy po 11 punktów. Trzecim miejscem podzielili się, zgromadziwszy po 9 punktów, Rysiek i Tomek. W grupie B zaś najlepsza okazała się Natalia, zdobywszy 10 punktów. Drugie miejsce zajęli ex aequo Adam i Krzysztof, którzy zebrali po 9 oczek.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom i Gościom bardzo dziękujemy za grę i obecność podczas tego, jakże przyjemnego, turnieju. Zdjęcia przeglądnąć można w galerii. TKS Budowlani pragnie też podziękować Sport Parkowi Budowlani za współpracę w zakresie organizacyjnym. Korzystając z okazji, chcielibyśmy także przekazać wszystkim życzenia zdrowych i wesołych Świąt oraz wielu sukcesów w nowym roku – na każdym polu, a w szczególności tym sportowym.