W ostatnich latach pogoda podczas turniejów hawajskich nie była dla nas łaskawa. Dość przypomnieć ubiegłoroczny mały tajfun, który tamtego popołudnia przeszedł nad naszym regionem. W tym roku ponownie nie mieliśmy szczęścia do aury. Sytuacja nie była oczywiście tak drastyczna, jak w roku poprzednim, lecz efekt – przynajmniej w zakresie przebiegu turnieju – dość podobny. Po przyjemnym, letnim początku przyszła burza, i gry musiały zostać przeniesione do hali.

Nie ucierpiały na tym wszakże humory, które zresztą dopisują zawsze, a podczas tych wakacyjnych turniejów – w szczególności. Jak zawsze wspaniała była również oprawa muzyczna. I po raz kolejny wspaniała była frekwencja – w sobotnim turnieju zagrały 42 osoby. Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, a wyróżnić chcielibyśmy przy tym czwórkę graczy, którzy zajęli miejsca na podium. Pierwsze miejsce, z kompletem 12 punktów zajął Klaudiusz. Druga, zdobywszy punktów 11, była Marzena, zaś trzecim miejscem podzielili się Iza i Mateusz, którzy zebrali po 9 punktów. Zapraszamy do przejrzenia zdjęć w galerii.

TKS Budowlani przekazuje także podziękowania Sport Parkowi Budowlani za współpracę w zakresie organizacyjnym. Turniej hawajski za nami, jesteśmy na półmetku sezonu i zbliżamy się także do półmetku wakacji. Wszystkim zatem pragniemy życzyć pięknej pogody, wielu okazji do gry w tenisa – i równie wielu do letniego wypoczynku – oraz jak najlepszej formy. A o następnym turnieju deblowym z pewnością będziemy informować.