TKS Budowlani oraz Sport Park Budowlani mają przyjemność zaprosić na pierwszy w sezonie halowym turniej deblowy ze zmiennym partnerem. Tradycyjnie w tej porze roku motywem turnieju będzie Halloween – i to już po raz piąty. Zachęcamy zatem wszystkich uczestników do przebierania się za charakterystyczne dla Nocy Duchów postaci czy mroczne kreatury.

Halloweenowy turniej odbędzie się w sobotę, 27 października, w ośrodku tenisowym przy al. Sportowej 1 w Parku Śląskim. Weryfikacja zawodników prowadzona będzie od 12.30, zaś początek gier zaplanowano na 13.00. Rozegrane zostaną cztery podstawowe rundy, przed każdą z których przeprowadzone zostanie losowanie partnerów i przeciwników. Chętni do dalszej gry będą mogli wziąć udział w rundach dodatkowych.

Zgłoszeń dokonywać można przez profil TKS Budowlani na Facebooku, pod numerem telefonu 792 323 713, poprzez e-mail (tksbudowlani1@gmail.com) bądź też za pośrednictwem Sport Parku Budowlani (tel. 734 104 599, e-mail: recepcja@sportparkbudowlani.pl). Zachęcamy do (strasznie) licznego udziału.