Tegoroczny deblowy turniej wimbledoński na długo zapadnie nam w pamięć, a jedną z rzeczy, które zapamiętamy najlepiej, z pewnością będzie aura, w jakiej przyszło zawodnikom toczyć zmagania na korcie. Pogoda w naszym regionie bardziej przypominała bowiem tę na Hawajach niż w południowo-zachodnim Londynie – na skalach termometrów bliżej było do czterdziestej kreski niż trzydziestej, zaś na tych pozostawionych w samochodach skali po prostu brakowało. Krótko mówiąc – spiekota była nie z tej ziemi, a przynajmniej nie z tego kontynentu. Mimo to, podczas sobotniego turnieju padł dotychczasowy rekord frekwencji sezonu letniego 2019: w obydwu grupach zagrały łącznie 43 osoby.

Co więcej, zawodnicy stawili czoła panującym tego dnia warunkom i grali z imponującą intensywnością. Nie było rundy, w której wszystkie mecze skończyłyby się przed upływem dwóch godzin. W grupie A pierwsze miejsce ex aequo zajęli Bogdan i Zbyszek, którzy zgromadzili po 11 punktów, zaś podium uzupełnił Jacek, zebrawszy punktów 10. W grupie B z kolei najlepszy okazał się, z kompletem 12 oczek, Ziemowit. Drugi, z 9 punktami, był Henryk, a tuż za nim uplasowała się Ludmiła, która ukończyła rywalizację z 8 punktami na koncie. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zawodnikom bardzo gorąco dziękujemy za udział w turnieju. Zdjęcia z turnieju są do obejrzenia w galerii.

TKS Budowlani pragnie także przekazać podziękowania Sport Parkowi Budowlani za współpracę w zakresie organizacyjnym, w szczególności za przygotowanie poczęstunku. Korzystając z okazji, chcielibyśmy także życzyć wszystkim pięknych wakacji: udanych wyjazdów, czasu na grę w tenisa i wspaniałej pogody – niekoniecznie tak upalnej, jak w minioną sobotę – chyba, że na Hawajach. A skoro o Hawajach mowa, to już teraz zapraszamy na kolejny tematyczny turniej deblowy, który odbędzie się pod koniec lipca i którego motywem będą właśnie Hawaje. Do zobaczenia.