Rozegrana w ubiegłą sobotę pierwsza edycja letniego chilloutowego turnieju deblowego okazała się strzałem w dziesiątkę, hitem, czy też, jak powiedzieliby zapewne ludzie młodzi – sztosem. Chęć do gry wśród zawodników była więcej niż spora. Więcej było graczy, którzy wzięli udział w rundach dodatkowych, niż tych. Którzy udział w turnieju zakończyli na trzech bądź czterech meczach podstawowych. Było to bardzo imponujące, i można by pół żartem, pół serio powiedzieć, że w zasadzie turniej ten chilloutowy był tylko z nazwy. Zapraszamy do galerii, gdzie przeglądnąć można zdjęcia.

Zwycięstwo w ubiegłosobotnim turnieju odniósł Krystian, zdobywszy (w sześciu meczach) 13 punktów. Miejsce drugie, z 12 punktami, zajął Krzysztof, zaś trzecim miejscem podzielili się Marek i Michał, którzy zebrali po 11 oczek.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za grę w tym, jakże przyjemnym, wakacyjnym turnieju. TKS Budowlani pragnie też podziękować Sport Parkowi Budowlani za współpracę w zakresie organizacyjnym. A jako że wakacji jeszcze trochę mamy przed sobą, życzymy wszystkim bardzo udanej pozostałej ich części i wszystkiego dobrego.